שיקום שיניים | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

שיקום שיניים


שיקום שיניים - מהו ומי זקוק לו?
קליניקה מומחית לריפוי שיניים, כיום, נמדדת, במידה רבה, ביכולתה להציע תוכניות שיקום שיניים מגוונות, אשר מתאימות ספציפית לצרכי המטופל. התפתחותן של טכנולוגיות שיקום שיניים הביאו לכך, כי כיום ישנן פתרונות אפשריים רבים, כמו השתלת שיניים all on 4 או שיקום הפה ביום אחד, אשר מאפשרים גם למטופלים שמצב שיניהם או מצב הלסת שלהם קשה, לזכות בטיפול מקצועי ומרוכז ככל האפשר. לא עוד טיפולים שחייבו אתכם להתחייב לתקופות של שבועות וחודשים. גישת רפואת השיניים המודרנית דוגלת בקיצור זמני הטיפול למינימום האפשרי הנדרש!
 
שיקום שיניים - מהו ומה הוא כולל?
שיקום הפה והשיניים הינו תחום התמחות ברפואת השיניים אשר עוסק בשחזור השיניים על מנת לשפר את תפקודן, בהתחשב באסתטיקה של הפה. שיקום כזה יכול לכלול מטיפולים פשוטים כהלבנת שיניים או ביצוע סתימות ועד לטיפולים המורכבים יותר, כמו השתלת שיניים all on 4, שיקום על גבי שתלים, שיקום הפה ביום אחד וכן הלאה. יכולתה של הקליניקה לפרוש בפני המטופל את גישות הטיפול האפשריות הקיימות המתאימות למצבו, בד בבד עם היכולת לבצע אותן, הלכה למעשה, מאפשרת לקליניקה כזו ללוות את המטופל מתחילת התהליך (הבדיקות ובניית תוכנית הטיפולים) ועד לסיומו המוצלח, מבלי להצריך את המטופל לשנות סביבות טיפול, להיות מטופל בידי רופאים שאינם מוכרים לו וכן הלאה.
 
חיוך פלוס - מלווים אתכם לאורך כל הדרך
אנחנו, במרפאת השיניים של חיוך פלוס - מרכז רפואי מתקדם להשתלות שיניים, מאמינים במקצועיות, וזוהי הסיבה שאנחנו יכולים להציע למטופלים שלנו את כל הכרוך בהליכי שיקום שיניים שונים. יחד עם כך, אנחנו מאמינים גם, כי לכל מטופל ישנה הזכות המלאה לעבור את התהליך תחת קורת גג אחת, ובליווי צמוד של אנשי המקצוע איתם הוא חש בנוח. זוהי הסיבה לכך, שמטופל העובר שיקום על גבי שתלים, לדוגמה, יוכל לחוש בטוח ומשוחרר לכל אורכו של התהליך, כאשר פיו מופקד בידיהם המיומנות של אנשי המקצוע שלנו.
 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2