שיקום הפה בהרדמה מלאה | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

שיקום הפה בהרדמה מלאה


שיקום הפה בהרדמה מלאה - פה מושלם בטיפול אחד!
רבים מאיתנו חוששים מרופא השיניים, כך שבאופן טבעי, אנחנו דוחים את הטיפול עוד ועוד ועוד... במידה ומתמזל מזלנו, כאשר אנחנו מצליחים להתגבר על הפחד (לעיתים, "בזכותו" של כאב שיניים מציק ומטריד במיוחד), מצב השיניים והחניכיים שלנו עדיין מאפשר טיפול. במקרים אחרים, נזדקק לטיפול שיקום הפה בהרדמה מלאה, מאחר והמצב בעייתי עד כדי כך, שלא נותר מה להציל. שיקום פה בהרדמה מלאה יכול להיות מבוצע על ידי רופא וקליניקה המציעים לכם טיפולי שיניים ברמת גן או שיקום הפה במרכז, אולם יש לזכור, כי שיקום הפה בהרדמה מלאה הינו הליך מורכב הדורש מומחיות וניסיון, ולכן המיקום מהווה קריטריון זניח, לעומת השיקולים האחרים שבבחירה.
 
שיקום הפה בהרדמה מלאה - מדוע מדובר בהליך משמעותי?
שיקום פה, פירושו בניית השיניים והחניכיים לגמרי, מהיסוד, ועד למצב בו המטופל מסוגל להשתמש בשיניים המושתלות באופן טבעי לגמרי. בעבר, כאשר קיבלתם טיפולי שיניים ברמת גן או בכל מקום אחר בארץ, הליכים כאלה דרשו זמן, ובאופן טבעי, היו גם מלווים בכאבים, שנמשכו לאורך כל זמן הטיפול. כך שגם אם רופאי השיניים היו מעוניינים לקצר את התהליכים (הסבל והכאב) עבורכם, לא היו בידיהם הכלים המתאימים לעשות זאת. כיום שיקום פה ברמת גן או בכלל, בקליניקות המתמחות בשיקום הפה בהרדמה מלאה, יכול להיעשות ביום אחד, וכאמור, בהרדמה מלאה. דבר שגם מאפשר לכם להתמודד עם החרדות העשויות להתלוות לטיפול וגם מקצץ באופן משמעותי בכאב.
 
חיוך פלוס - שיקום פה ברמת גן, אבל לא רק לתושבי המרכז!
חיוך פלוס - מרכז רפואי מתקדם להשתלות שיניים מתמחה בתחום שיקום הפה בהרדמה מלאה. שיקום הפה במרכז חיוך פלוס, מבטיח שהפה שלכם (ואתם) תוכלו לזכות בטיפול המקצועי והמסור ביותר, על ידי רופאים המתמחים בתחמי ההשתלות והשיקום, תוך התחשבות מקסימלית בסף הכאב שלכם ובחששותיכם. רוצים לשוב ולחייך ללא חשש? חיוך פלוס הוא הפתרון המושלם עבורכם!
 
 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2