רופא שיניים אסתטיקה | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

רופא שיניים אסתטיקה


בחירת רופא שיניים - אסתטיקה מול יעילות?
חלפו הימים בהם נאלצנו להסתפק בשיניים תותבות עשויות עץ או שנהב שמקורו חטי פילים (כמו נשיאה הראשון של ארצות הברית הראשון, ג'ורג' וושינגטון). כיום, טיפולי שיניים אסתטיים מתקדמים הרבה יותר, ומאפשרים לנו ליהנות משיניים שהן גם פעילות ויעילות וגם אסתטיות. יחד עם זאת, מידי פעם (כיום, למזלנו, לעיתים רחוקות הרבה יותר מבעבר), צצה ועולה הדילמה של מטופלים בעת בחירת רופא שיניים - אסתטיקה או יעילות. כלומר, האם לבחור רופא שיניים שהוא מצוין (ואולי גם זול בהרבה מאחרים) שיכול "לסדר" לנו שיניים חזקות ועמידות (אבל פחות יפות), או לבחור ברופא שיניים שעבורו האסתטיקה מהווה חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים. אנחנו שמחים לומר, כי כיום, עבור כמעט כל רופא שיניים, אסתטיקה הינה שיקול משמעותי בהתאמת הטיפול למטופל.
 
כיצד בוחרים רופא שיניים - אסתטיקה מול עמידות
עבור מרבית רואי השיניים מהדור החדש יותר, טיפולי שיניים אסתטיים הם חלק מהשירותים המוצעים, ואין צורך לעמוד בדילמה. כך שהליך ציפוי שיניים בחרסינה, לדוגמה, או טיפול שיניים בהרדמה, למשל, מראש יתחשבו באספקט של התוצאות האסתטיות כקריטריון להצעת הפתרון המתאים למטופל. לעומת זאת, עבור חלק מזערי מהרופאים (בעיקר בני הדור הישן מאד) בקרב בין אסתטיקה ליעילות/עמידות, תפסיד האסתטיקה. לכן, חשוב מאד, לפני שאתם מתחילים תהליך כלשהו, לבקש לראות תמונות "אחרי" של מטופלים שעברו את התהליך שאתם עתידים לעבור. כך, תוכלו לזהות מראש לאיזו אסכולה שייך רופא השיניים היושב מולכם.
 
חיוך פלוס - אסתטיקה בצד יעילות
כמו שניתן להבין, אנחנו במרפאת השיניים של חיוך פלוס - מרכז רפואי מתקדם להשתלות שיניים, חושבים, כי עבור רופא שיניים, אסתטיקה חייבת להיכלל כאחד השיקולים המרכזיים בעת הצעת תוכנית שיקום למטופל. בין אם המדובר בביצוע טיפול שיניים בהרדמה או בהרכבת ציפוי שיניים בחרסינה, אנחנו מקפידים על שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר, כדי להפיק את התוצאות המושלמות ביותר עבור כל אחד מהמטופלים שלנו. חשוב לנו שתוכלו לחייך!
 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2