מומחה לרפואת הפה | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

מומחה לרפואת הפה


מיהו מומחה לרפואת הפה?
מומחה לרפואת הפה הוא רופא שיניים בעל רישיון קבוע לעיסוק ברפואת שיניים בישראל אשר עבר התמחות בת ארבע שנים בתחום רפואת הפה. התמחות זו מגוונת מאד והיא כוללת אבחון וטיפול במגוון מחלות ובעיות, החל במחלות של ריריות הפה, דרך ביצוע טיפולי שיניים תחת טשטוש או הרדמה מלאה ועד לטיפולים בתחום אסתטיקה דנטלית. יכולתו של מומחה לרפואת הפה לאבחן את מקור הבעיה (שלעיתים, הסימפטומים שלה באים לידי ביטוי בפה, אולם מקורה שונה לחלוטין) ואף להציע למטופל טיפול המתאים ספציפית לו ולבעיה שלו, היא זו ההופכת מומחה כזה לבולט בתחומו.
 
מה עושה מומחה לרפואת הפה?
כפי שציינו קודם, רפואת הפה הינה תחום נרחב וגדול, אשר כולל תחתיו התמחויות רבות. לדוגמה, מומחה המתמחה בתחום אסתטיקה דנטלית, יעסוק בהתאמת שתל שן למטופליו, ביצוע ניתוחי השתלת שתלים בפה, יבצע השתלות עצם בהרדמה מלאה, ופעולות נוספות, אשר נובעות מתחום ההתמחות שלו. רופא כזה גם יהיה בעל ידע במחלות של בלוטות הרוק וריריות הפה, יידע לאתר ולטפל בבעיות המתבטאות בפה (כדוגמת יובש כרוני בפה, למשל) אולם מקורן איננו בשיניים או בפה, ועוד רשימה ארוכה של תחומי ידע וניסיון, אשר רופאי שיניים שאינם מומחים בתחום זה אינם מסוגלים לעסוק בהם. פניה למומחה כזה, מגיעה, לרוב, לאחר שרופאי שיניים שאינם מומחים דוחים את המטופל בלך ושוב ואינם מצליחים לאתר את מקור הבעיה או לטפל בה באופן יעיל.
 
חיוך פלוס - העונג שלנו, החיוך - כולו שלכם!
לצוות המקצועי המרכיב את קליניקת חיוך פלוס - מרכז רפואי מתקדם להשתלות שיניים, ניסיון וידע רבים. בין יתר השירותים שאנחנו מציעים למטופלים שלנו, תמצאו מומחה לרפואת הפה ושירותים נוספים, שמטרתם להעניק למטופל את השירות המקצועי הטוב ביותר אותו הוא יכול לקבל. תחומי ההתמחות שלנו הם רבים ומגוונים, כך שכל טיפול המבוצע בקליניקה, לדוגמה, ניתוח שתלים בפה, מבוצע בידי אנשי מקצוע מיומנים, ובשימוש בציוד ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר הקיימים כיום בתחום (המקרה של השתלת שיניים, למשל, שתל שן איכותי ועמיד).
 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2