כתר שיניים זירקוניה | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

כתר שיניים זירקוניה


כתר שיניים זירקוניה - מהו ומה יתרונותיו?
כתר שיניים זירקוניה נחשב לפתרון אפקטיבי ביותר, כיום, למגוון מצבים בהם קיים אובדן משמעותי של חומר השן. אובדן זה עלול להיגרם משלל סיבות מגוונות, כעששת, שבר בשן, טיפול שורש, צורך בטיפול יסודי יותר מאשר סתימה וכן הלאה. כתרי שיניים הן כיפות אשר מטרתן לכסות שן קיימת אשר נפגעה, לתת לה את החוזק, הצורה והצבע של השן הטבעית, ואף להשיב אותה לרמת התפקוד של שן בריאה. שיני הזהב, השייכות לעבר הרחוק, פינו את מקומן לכתרי החרסינה (עלי חרסינה המצפים מתכת, אשר היא הייתה זו שהעניקה לכתרי החרסינה את חוזקם). כיום, בהמשך למגמה הדוגלת באסתטיקה מרבית, כתרי שיניים זירקוניה מהווים את הפתרון האולטימטיבי, העמיד והאסתטי ביותר. תוצאותיו של טיפול שורש וכתר תמיד ייראו טוב יותר כאשר נעשה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ומבחינה זו כתר שיניים זירקוניה מעניק את הגימור המושלם.
 
כתר שיניים זירקוניה - מהו ומדוע הוא כל כך מוצלח?
כתר שיניים מזירקוניה, למעשה, הינו כתר שמעטפתו עשויה חרסינה, ואילו הליבה שלו, אותה ליבה שהייתה עשויה מתכת, הוחלפה בזירקוניה, המספקת לכתר את עמידותה הרצויה של המתכת, אולם ללא חסרונותיה (כקורוזיה של המתכות או פס שחור בצוואר השן). כתרי שיניים זירקוניה, בין אם הם חלק מתהליך שלם של השתלות שיניים בהרדמה מלאה ובין אם הם נעשים לשן בודדת, מאפשרים למטופל שאיבד שן אחת או יותר, לזכות בשיניו בחזרה, כשהן אסתטיות ומתפקדות באופן הטוב ביותר.
 
חיוך פלוס - מתייחסים לכל מטופל כאל מלך
עבורנו, במרפאת השיניים של חיוך פלוס - מרכז רפואי מתקדם להשתלות שיניים, אובדן של שן אחת או יותר, איננו סוף הדרך, אלא תחילתו של תהליך שיקום הפה. כל אחד מהמטופלים שלנו זוכה ליחס המקצועי האישי, ובהתאמת הפתרון ההולם ביותר למצבו מביצוע טיפול שורש וכתר ועד השתלות שיניים בהרדמה מלאה. כמו כל שאר חומרי הגלם בהם אנחנו עושים שימוש בטיפולים, גם בחירת כתר שיניים זירקוניה זוכה למלוא תשומת הלב שלנו, וזאת, במטרה להעניק למטופל את הטוב ביותר.
 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2