טיפולי שיניים מורכבים | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

טיפולי שיניים מורכבים 


רופא השיניים המטפל בכם הודיע כי אתם עומדים בפני טיפולי שיניים מורכבים?
אם צמד המילים "טיפול שיניים" מעביר צמרמורות ומגיר זיעה קרה לאורך עמוד השדרה שלכם, אנחנו לא רוצים לחשוב מה יעשה לכם המושג טיפולי שיניים מורכבים. אבל, למעשה, כאשר הם מבוצעים בידי רופא מומחה בתחום, טיפולי שיניים מורכבים הרבה פחות מפחידים ומאיימים מאשר הם נשמעים. אם כן, מהם הטיפולים הללו? מי נזקק להם? מדוע הם מורכבים יותר מטיפולים אחרים שאתם זקוקים להם? מהו שיקום פרוסתודונטי, ומה חשוב לבדוק כאשר בוחרים קליניקה שמטפלת בכם?
 
מה הם טיפולי שיניים מורכבים?
טיפולי השיניים המורכבים הם שם כולל לכל הטיפולים שהפרוצדורות בהם הינן מורכבות יותר מטיפול השיניים הרגיל, ולכן, אף דורשות התמחות מיוחדת. בין תחומי הטיפול המורכבים יותר ניתן למצוא תחומי התמחות ספציפיים כמו שיקום פרוסתודונטי (שמטרתו שיפור תפקודי הפה ומערכת הלעיסה, תוך התייחסות למראיה האסתטי של מערכת הפה), השתלת שיניים בהרדמה מלאה (במיוחד שימוש בשתלים דנטאליים קצרים, שתלים בייקון), התמודדות עם חוסר בעצם והרמת סינוסים, וגם, שיקום השן באמצעות כתרים (לדוגמה, התאמת כתר זרקוני אסתטי ועמיד). כמו שניתן להבין, מדובר בתחומי התמחות מיוחדים וספציפיים, אותם לא כל מרפאת שיניים מן המניין יכולה להציע, לא כל שכן, להבטיח הגעה לתוצאות האסתטיות הרצויות לכם. לכן, חשוב מאד, כאשר על הפרק נמצאים טיפולים מסוג זה, לוודא בידי מי אתם מפקידים את הפה שלכם, לברר התמחויות, לשאול על הניסיון, וכן, לא להתבייש ולבקש גם לראות תמונות של מטופלים שכבר עברו את הטיפול שאתם עתידים לעבור. אין מקום לבושה כאן!
 
חיוך פלוס - מקצועיות, עדכניות וניסיון!
לנו, בקליניקת חיוך פלוס - מרכז רפואי מתקדם להשתלות שיניים, ניסיון רב בביצוע טיפולי שיניים מורכבים מכל הסוגים הקיימים. אנחנו מקפידים להתעדכן בכל עת בחידושים האחרונים אותם מציע תחום השיקום הדנטאלי למטופלים, כמו גם להתאים לכל מטופל את הפתרון המתאים לו ביותר. בין אם המדובר בהלבשת כתר זרקוני על שן כדי לשפר את מצבה, ובין אם בשימוש בשתלים בייקון בעת השתלת שיניים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר!
 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2