טיפולי השתלות שיניים | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

טיפולי השתלות שיניים


כיצד בוחרים את הקליניקה הנכונה לביצוע טיפולי השתלות שיניים?
כאשר אתם מחפשים טיפול שיניים במרכז, סביר להניח כי תתקלו בפרסומים רבים המציעים טיפולי השתלות שיניים, השתלות דנטליות וטיפולים נוספים. ברור לגמרי, כי כאשר מדובר בטיפולים רציניים ומשמעותיים, כמו טיפולי השתלות שיניים, אין מקום למתן הזדמנות לרופאי שיניים מתחילים, רופאים שאין להם הוכחות מוצקות על איכות הטיפול שלהם או רופאים שאינכם בטוחים במאת האחוזים בכישוריהם ובניסיונם. למרות שקיימים תחומים בהם ניתן לעגל פינות או להנמיך ציפיות - תחום רפואת השיניים, ובמיוחד החלק הכירורגי שלו - איננו נמנה עליהם!
 
למה צריך לשים לב כאשר בוחרים טיפולי השתלות שיניים?
טיפול השתלת שיניים הוא הליך ניתוחי לכל דבר. בנוסף לאספקטים האסתטיים שלו, שגם איכות וטיב ביצועם איננו נופל בחשיבותו משאר הקריטריונים, כאשר מדובר בהשתלת שיניים, מדובר בפרוצדורה כירורגית לכל דבר. וככזו, נלווים אליה סיכונים רבים, אשר נוספים על הסיכונים הקיימים בטיפול שיניים "רגיל". למשל, הצורך להתמודד במומחיות עם מצבים של חוסר בעצם בלסת המושתלת, דפורמציה של החניכיים בעקבות שיניים שאבדו לפני זמן רב וכן הלאה. לכן, בעת חיפוש טיפול שיניים במרכז, במיוחד בכל הנוגע להשתלות שיניים וטיפולים נוספים הדורשים מומחיות, יש לבדוק היטב את ניסיונו והתמחותו של הרופא המטפל, כמו גם את הקליניקה עצמה. אלה, עשויים להוות עבורכם את ההבדל בין השתלת שיניים מוצלחת המסתיימת בחיוך רחב (שלכם) לבין השתלת שיניים בעייתית, שבמקרה הטוב, "רק" לא תשרת את הסיבה שלשמה בוצעה, במקרה הגרוע - היא עלולה לסכן את חייכם ולסבך אתכם בתהליך ארוך וממושך, שתוצאותיו אינן ידועות.
 
מה חיוך פלוס מציעה בתחום טיפול השתלת שיניים?
חיוך פלוס - מרכז רפואי מתקדם להשתלות שיניים מתמחה בתחום טיפולי השתלות שיניים. המרכז איננו עוסק בתחומי רפואת שיניים אחרים, אלא מקדיש את כל פעילותו לתחום השתלות דנטליות. פעילותו של המרכז בתחום האסתטיקה הדנטאלית, הפרוצדורות הכירורגיות והליכי השיקום, גרמה כבר לאלפי מטופלים לקום מכסא הטיפולים כשהם מחייכים בפה רחב. ומה איתכם?
 
 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2