השתלת שן | חיוך פלוס
2244*
לפגישת אבחון חינם חייגו
חפש
 
EN | AR | RU | HE

השתלת שן


עומדים בפני השתלת שן? הנה מספר דברים שחשוב שתדעו!
כיום, יותר מבעבר, השתלת שן הפכה לפתרון יעיל ונפוץ בשימוש, עבור כל מי שאיבד שן אחת בודדת או יותר. מאחר והטכנולוגיות התפתחו מאד בשנים האחרונות, פתרונות כמו שתל זירקוניה מאפשרים למטופלים לעבור השתלת שן בודדת בצורה קלה ויעילה הרבה יותר מאשר בשנים עברו. אז, כל ניתוח השתלה כזה היה כרוך בסיכון לא מבוטל, ולעיתים קרובות, נאלצו המטופל והרופא להתמודד עם אתגרים אשר לפעמים, דרשו הליכים מקדימים כמו השתלת עצם בשיניים, אשר בלעדיה, לא הייתה מתאפשר ביצועה של הפרוצדורה הרצויה כהלכה. כל זה, כאמור, מאחורינו. יחד עם זאת, עדיין ישנם מספר נקודות, אותן יש לקחת בחשבון בעת ביצוע הליך כזה.
 
השתלת שן - כיצד בוחרים את סוג השתל הנדרש?
מאחר והמדובר בטכנולוגיות ובהליכים המתפתחים כל העת, השתלים המומלצים, אף הם משתנים ומתפתחים. כיום, שתל זירקוניה נחשב לשתל המועדף על מרבית רופאי השיניים, גם בשל עמידותו, וגם מאחר והוא מאפשר ביצוע טיפול שיניים ביום אחד אצל מטופלים החוששים מעבר לחשש הרגיל מטיפולי שיניים, מטופלים עסוקים שעיתותיהם אינם בידיהם וכד'. היכול לרכז את כל הטיפולים לזמן הקצר ביותר הנדרש, אגב, אף היא קשורה לטכנולוגיות שהתפתחו עם הזמן, כשהנטייה הכללית היא לקצר את ההליכים במידת האפשר, וזאת, כמובן בהתחשב בנתונים המוכתבים, כזמן ההחלמה, כזמן הנדרש לבניית עצם לאחר השתלת עצם בשיניים וכד'.
 
חיוך פלוס נותנים לכם את כל הסיבות הנכונות לחייך!
מרפאת השיניים של חיוך פלוס - מרכז רפואי מתקדם להשתלות שיניים הינה קליניקה בעל ניסיון רב שנים בתחום טיפולי השיניים המורכב. אולם, הוותק שלה איננו מונע ממנה לצעוד קדימה והתחדש כל הזמן בגישות הטיפול העדכניות ובציוד המתקדם ביותר הקיים בתחום. כך שכל טיפול המבוצע בקליניקה, השתלת שן, טיפול שיניים ביום אחד וטיפולים רבים נוספים אותם מציעה הקליניקה למטופלים בה מבוצעים בה תוך שימת הדגש על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר והרופאים המקצועיים והמנוסים הקיימים בתחום.
 
 

לבדיקת אבחון בחינם,
הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 072-33-80-672
או מלאו פרטיכם בטופס:

כתובת:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2
location4, location, map, marker, pin
לבדיקת אבחון בחינם, הכוללת הדמיית CT ויעוץ ללא התחייבות
חייגו עכשיו 2244* או מלאו פרטיכם בטופס:
ז'בוטינסקי 35,רמת גן,
מגדלי התאומים, מגדל 2